Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 26.01.2021, 22:16         ДНЗ №2


Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Про ДНЗ №2

  
Ми раді вітати
Вас 
на нашому сайті 


Дошкільний навчальний заклад №2 "Зайчик"
розташований за адресою:

Хмельницька область м. Старокостянтинів
вул. Пушкіна,2
тел. 3-22-65


Наш дивіз : "Життєвий шлях від дитинства до отроцтва повинен бути шляхом радості, бадьорості - це одне із важливих правил нашої виховної роботи".
                                                                                                 В. О.Сухомлинський
   Діяльність нашого дошкільного навчального закладу регламентується  планом роботи на рік,який схвалений педагогічною радою закладу, затверджений його керівником і погоджений міським управлінням освіти.В ДНЗ№2 функціонує 7 груп: 1 група раннього віку та 6 дошкільного віку.
  Згідно річного плану одним із пріоритетних напрямків роботи ДНЗ №2"Зайчик" на 2013-2014 навчальний рік визначено впровадження Програми розвитку дітей старшого дошкільного віку "Впевнений старт" на базі старшої групи №7 (вихователі Пузирей Л.В.,Бичкова Н.В.) з метою забезпечення рівня розвитку особистості, загальної компетентності дитини. що визначає її готовність до подальшого шкільного навчання.
   Організовуючи навчальну діяльність наші педагоги систематично, згідно перспективного плану роботи здійснюють впровадження елементів інноваційної діяльності:
1.Елементи розвивального навчання.
2.Впровадження занять-мислення серед природи за педагогічною спадщиною В.О.Сухомлинського.
3.Гімнастика пробудження за методикою М.М.Єфименка.
   Елементи інноваційної технології з розвивального навчання вводяться в освітній процес у вигляді розвивальних ігор.які планують педагоги протягом всього робочого часу.В перспективному плані роботи зазначається сітка розвивальних ігор на місяць,в календарному -мета.

  Впровадження занять-мислень серед природи за педагогічною спадщиною В.О.Сухомлинського відбувається шляхом введення в навчальний процес вказаних занять 1 раз на тиждень під час прогулянки. Ці заняття - живе безпосереднє сприймання образів картин, предметів, явищ навколишнього світу, логічний аналіз:набуття знаннь, розумові вправи,практична діяльність, з'ясування причин та наслідків.
  Гімнастика пробудження за методикою М.М.Єфименка проводиться протягом тижня щодня у молодших, середніх та старших групах. Вихователі планують 2 комплекса в місяць, чергуючи їх з гімнастикою денного сну за методикою Є.С.Вільчковського.
   Ще одним пріоритетним питанням у вихованні наших вихованців є і залишається фізичне виховання.Організація фізкультурно-оздоровчої роботи в ДНЗ здійснюється відповідно до інструктивно-методичних рекомендацій Міністерства освіти і науки України№1/9-438 від 27.08.2004р. Оптимізація рухового режиму забезпечується шляхом проведення різноманітних рухових, спортивних ігор, вправ, занять з фізичної культури. самостійної рухової діяльності, розваг тощо.

   Забезпечуючи реалізацію завдань кожної лінії розвитку дитини, педагоги планують різноманітні форми роботи, використовують сучасні методи та прийоми взаємодії дорослого і дитини, які відповідають вимогам програми розвитку дошкільника "Українське дошкілля", співпрацюють з батьками, школою.
                                  
  Першочерговим етапом експертизи якості дошкільної освіти являється проведення вихователями всіх груп моніторингу.Згідно програми розвитку дітей дошкільного віку "Україньске дошкілля" педагоги проводять перевірку знань та вмінь дітей, керуючись критеріями розвитку дитини за освітніми напрямками.
  Відповідальність за організацію та забезпечення належного змісту освітнього процесу покладається на завідувача і кожного члена трудового колективу ДНЗ в межах їх посадових обов'язків.
         Для слабкозорих
Форма входу
Пошук
Календар
«  Січень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Час сайта
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2021
Створити безкоштовний сайт на uCoz