Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 26.01.2021, 22:09         ДНЗ №2


Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

БУДНІ ТА СВЯТА НАШОГО ЗАКЛАДУ

ПРИВІТ,ВСІМ! МИ РАДІ ВАС ВІТАТИ НА НАШОМУ САЙТІ!

    

10.03.17.

Свято мам - найкраще свято для наших вихованців. В ці теплі весняні дні діти дарують своїм матусям, бабусям найціінші, найлагідніші слова любові, поваги та ніжності. Веселі пісні та танці стали подпрунками для рідних матусь. Дні пройшли для садочка як найкращі дні для  щасливих моментів.

    

16.02.17.

  15 лютого - незвичний день. Цього дня Зима з Весною виборюють своє право на існування. Це  свято Стрітення. Це свято полюбляють наші дошкільнята.

                    

26 по 28 грудня в стінах нашого закладу лунали радісні й веселі пісні,вірші, танці, які сповіщали про  чудове та чарівне свято  Новий рік. Свято завітало до кожної групи. З щасливим та веселим настроєм дітлахи раділи святу.

19.12.2016 року

Святий Миколай

На 19 грудня припадає Свято Святого Миколая. Вважається, що діткам, які гарно поводили себе протягом року, він підкладає під подушку подарунки та солодощі, а хто не дуже добре – різочку.Це гарне свято завітало і до наших діточок(фото можна переглянути в фотоальбомі).

* * *

Нічка зорі розсипає,
Тихо-тихо сніг лягає,
Він до кожного віконця
                                               Диво-дивне наближає. 

                                                      Знають діти: Миколай
                                                            Добрих, чемних поважає,
                                                          Гарним дітям у панчішку
                                                    Він дарунок укладає.
                                                          Хто не слухав - тому різку
                                                                    Під подушкою ладнає.
     

               

                                                    

21.10.2016 року

  В цей день в закладі лунали гарні пісні та  дитячі вірші. Це відбувалося музичне свято "Золота осінь на порозі".  Діти старших груп №3,7 дарували свої виступи для меньших малят. на свято завітали батьки вихованців. Дошкільнята були задоволені цим музичним дійством. Свято проводили вихователь Пузирей Л.В.,музичні керівники. Фото можна переглянути в фотоальбомі.

23.05.2016р.

                                                                                                                     .

З 16 по 18 травня в ДНЗ №2 проходив тиджень безпеки дорожнього руху.

              Відповідно до  статті 11 Закону України «Про дорожній рух» Міністерства охорони здоров’я України, до листа управління освіти  № 01- 20/314/2015 від 21.03.2016 р. «Про проведення  Тижня безпеки дорожнього руху» та наказу по закладу № 48  від 29.04.2016 р. «Про проведення Тижня  безпеки дорожнього  руху  в дошкільному навчальному закладі №2 «Зайчик» з метою  привернути увагу до поліпшення ефективності функціонування єдиної системи попередження дорожньо-транспортного травматизму, щодо скорочення смертності та травматизму від ДТП,  особливо серед  дітей та молоді в дошкільному навчальному закладі №2 «Зайчик»  проводився  з 16 по 22 травня 2016 року  Тиждень безпеки дорожнього руху.

              Всі заходи щодо профілактики безпеки дорожнього руху учасників навчально-виховного процесу були прописані та  затверджені в  плані – графіку. Робота проводилася в трьох напрямках: робота  з дітьми, методична робота з педагогічним колективом та просвітницька робота з батьками.       Із  метою поліпшення та формування знань правил безпечного поводження на дорозі в дітей дошкільного віку вихователі протягом тематичного тижня планомірно та продуктивно планували та організовували відповідні форми роботи. Основними формами роботи були тематичні заняття, ігри,читання художніх творів, бесіди.

       Гарною традицією стало щоразу в тижні ОБЖД організовувати лялькові вистави для дітей. 19 травня в ранкові години музичні керівники (Ножка Л.І.,Войтко В.В.) організували та провели лялькову виставу «Пригоди Лисиці та Ведмедя в місті». Зміст вистави розповідав дітям як слід поводитися в місті, в дорозі, щоб не потрапити в транспортну пригоду, бути обережним та уважним на дорозі.

        Спостереження за процесом проведення  відповідних заходів дозволяє констатувати, що всі проведені форми роботи є цікавими і зрозумілими дітям, вони є ефективним засобом у формуванні дошкільників необхідних умінь і навичок безпечної поведінки на вулиці.

 

  З  4 квітня до 15 квітня 2016 року

наш дошкільний заклад   прийняв участь в щорічній акції "За чисте довкілля" та  організував день   благоустрою  нашої  території: привів в належний чистий  стан власні та закріплені території до ДНЗ, провів озеленення.

Були висаджені дерева - 3 абрикос, 7 слив, 11 вишень, 3 ялинки та 30 берізок.

Посаджено -  10 кущів сакури,8 кущів бузка та 3 жасміна.

Спільно  з працівниками  ДП Старокостянтинівський лісгосп були посаджені три кущі туї.

    Протягом цих днів вихователі з нашими вихованцями спілкувалися  на  різні цікаві   бесіди на екологічну тематику, виховуючи любов,бережливе та турботливе ставлення до рідного довкілля.

       Всіх нас об'єднувала одна ціль - зробити наші рідні місця чистими та красивими(фото можете переглянути в фотоальбомі).

 

                                                                                                  

Шановні гості сайту!

У перші дні весни в наш заклад завітало чудове тепле свято мам - 8 березня! 

Всі групи,  від малечі до найстарших  дошкільників,подарували своїм матусям, сестричкам, бабусям радісні миті щастя, гарний настрій, прекрасні слова побажання!(фото можна переглянути в фотоальбомі)

 

                                                                                           

15 ЛЮТОГО В САДОЧОК ЗАВІТАЛА РОЗВАГА  " ЗИМУ ПРОВАЖАЄМО -ВЕСНУ ЗУСТРІЧАЄМО!" (ФОТО В ФОТОАЛЬБОМІ).

Сіла осінь на порозі, Довгі коси розплела, Спілі яблука на возі До бабусі привезла. Вітром двері відчинила: - Дари з воза забирайте! Павутинкою злетіла: - Через рік мене чекайте!фото можна розглянути в фотоальбомі

ОДНИМ З УЛЮБЛЕНИХ СВЯТ В НАШОМУ ЗАКЛАДІ Є СВЯТО ОСЕНІ. В КІНЦІ ЖОВТНЯ ВОНО ЗАВІТАЛО І ДО НАС!                                

Протягом тижня з 18 по 25 вересня в ДНЗ відбувалася виставка малюнків    "Ми пишаємося своїм містом!" Фото можна перглянути в рубриці "Фотоальбоми"

                                                  ВИШИВАНКИ. . День вишиванки

День вишива́нки всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня (будній день). Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. В цей день кожен українець одягає вишиванку і виходить в ній на роботу, в університет, школу, чи садочок.

21 травня це свято завітало і до нас в садочок! Діти прийняли активну участь  в музичному флеш- мобі. Фото нашого свята Ви можете перглянути в рубриці "Фотоальбоми"

Скоро в наш рідненький край, завітає Миколай!

Через поле, через гай

Йде до діток Миколай.

У білесенькій торбинці

Він для всіх несе гостинці.

Свято Миколая відзначають у ніч з 18 на 19 грудня. Вважається, що святий Миколай – покровитель і заступник дітей. Найбільше це свято очікує саме малеча, адже святий Миколай приносить слухняним діткам подарунки. За легендою, Святий Миколай допомагав людям, які потребували допомоги: дітям і дорослим, стражденним і нужденним. Дітям цього дня святий Миколай підкладає під подушку подарунки. 19 грудня в дошкільний заклад №2 «Зайчик" також завітав до дітей святий Миколай, який приніс дітям подарунки , а діти віддячили йому піснями, віршами та танцями під час розваги«Ой,хто, хто Миколая любить!»

      На передодні 18 грудня на базі нашого закладу відбувся міський семінар - практикум вихователів молодших груп на тему «Організація освітньо - виховного процесу по формуванню у дітей молодшого дошкільного віку духовності як провідної якості особистості». Святий Миколай завітав на гостину до меншеньких малюків (діти ІІ молодшої групи,вихователь Соколюк Н.В.) на тематичне заняття на тему «Скоро в наш рідненький край, завітає Миколай!» Заняття відбувалося у вигляді театралізованого дійства за участю янгелятків та Миколая, роль яких виконували вихованці старшої групи та педагоги. Малята дізналися багато цікавого про Миколая Чудотворця, який прославився у народі своїми добрими справами і піклуванням про дітей У свою чергу, дітки звеселяли Миколая читанням молитв, віршів, співом новорічних пісень та танцем. Всі отримали масу задоволення! Також наші вихованці спільно з батьками долучились до благодійної акції "Новорічний подарунок" з метою привітання з Новорічними та Різдвяними святами захисників нашої Батьківщини. Дітьми були виготовленні новорічні іграшки, вітальні листівки, обереги, принесені продукти, необхідні речі, які були передані бійцям на передову. Фото можна розглянути в фотоальбомі .

   30 жовтня  нашим вихованцям деньподарував чудове осіннє свято "Осінь- чарівниця".

Діти раділи гарній погоді, веселій пісні, цікавим іграм та хороводам.(фото можна розглянути в фотоальбомах).

  Протягом тижня з 15 по 23 жовтня в нашому дошкільному закладі проходив тиждень сім’ї . У старшій групі №5 відбулося показове заняття для батьків «День народження сімї» (15 жовтня вихователь Пузирей Л.В.). Вихователі та вихованці старшої групи №2 Левандовська С.Б.,Хомич Т.Д.(23 жовтня) подарували чудове родинне свято «Щаслива сім’я – міцна Україна!».

Змінюються часи, устої, рухається вперед науково-технічний прогрес. Але у всі часи найбільшою цінністю залишається сім’я. І усі скарби світу не замінять ніжної усмішки дитини і розуміючого погляду дружини. Саме в сім’ї зароджуються усі традиції, звичаї, саме тут народжується на світ людина в оточенні й турботі. Саме тут вона вчиться робити свої перші кроки і вимовляти свої перші слова. Заради сім’ї ми готові на будь-які подвиги. Сім’я дає нам сили жити і творити, радіти кожному прожитому дню.

Родино,дорога родино!

Що може бути краще в світі цім?

Чим може більше дорожить людина

За батьківський і материнський дім?

Де можна більше зачерпнуть любові,

Де взяти більше доброти? Як материнськім ніжнім слові,

Як з батька щедрої руки!

Отож зібралися ми нині

На святі нашім гомінкім,

Щоб поклонитися родині

І побажати щастя ВСІМ!

    На святі царювала атмосфера доброзичливості, злагоди. Діти чудово співали пісні про Україну дружбу, родину; декламували вірші. На святі були присутні батьки дітей, завітали й бабусі, і дідусі! Завершився цей день традиційним частуванням. Усім присутнім свято сподобалось, воно викликало масу позитивних емоцій як у дорослих, так і у дітей. Такі заходи показують нам, що родина – найважливіше у житті людини, вчать цінувати і любити її.

                  

 

 

 

 

 

Для слабкозорих
Форма входу
Пошук
Календар
«  Січень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Час сайта
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2021
Створити безкоштовний сайт на uCoz