Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 26.01.2021, 23:33         ДНЗ №2


Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Рік дитячої творчості

 

16-19 жовтня 2018 року спільно з батьками створили яскраву виставку «Дари осені». Чудові та креативні вироби з природнього матеріалу — це неповторні фантазії та вміння наших дітей і батьків. Ми щиро дякуємо нашим батькам за активну участь у житті ДНЗ.

  

22.11.2017. Діти прийняли участь  в виставці малюнків до Дня гідності та свободи. 

20.09.16. На передодні дня Дошкілля  дітки нашого закладу подарували для вихователів власні малюнки "Моя вихователька"                           

Восени врожай збирають На городах і в садках. Груші, яблука звисають На тонесеньких гілках. В лісі білочка руденька Під пеньком знайшла грибок. Ухопила — та хутенько Заховала в теремок.

ВИСТАВКА ВИРОБІВ З ПРИРОДНОГО МАТЕРІАЛУ 15-21 жовтня 2015 року  

8 травня на передодні  Дня матері відбулася виставка малюнків "Спільно з матусею".

 10 травня 2015 року в Україні відзначали День матері - одне з найзворушливіших свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.

     Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. І невипадково - від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. Щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою щасливої матері.

              

Виставка малюнків 11 вересня 2014 року до Дня татуся "МИ ЗА МИР!""МІЙ ТАТУСЬ-ЗАХИСНИК"

28.03.14.

У нашому дитячому садочку діти, окрім занять за розкладом, мають змогу отримувати і додаткові освітні послуги. Це забезпечують заняття у гуртках.

«Хореографічний гурток "– це «розмова рухами». Саме в танці людина має змогу в радісних, легких, красивих рухах передавати свої переживання і почуття.

   Заняття з дітьми проводить керівник хореографічного  гуртка  «Дрібушечки»  Ножка Л.І.( 37 років педагогічного стажу).

 

Головна мета занять з хореографії - це:

Пробудження у дітей прагнення до прекрасного та інтересу до музичної і танцювальної творчості;

Посилення емоційної чуйності та творчої активності;

Знайомство дітей з танцювальною культурою свого народу і народів інших країн;

Розвиток образного мислення та уяви.

Фізичний розвиток, профілактика проблем з поставою, проблемами опорно - рухливого апарату.

Танцювальне мистецтво особливо близьке нашим  дітям, оскільки вони вже в ранньому віці відчувають потребу в русі. Весела музика, вдало підібрані рухи танцю, невимушене його виконання приносять дітям радість, піднімають настрій, підвищують життєвий тонус. Заняття хореографією сприяють розвитку координації рухів, просторового орієнтування. Діти оздоровлюються і підвищують життєвий тонус, багато дошкільнят долають сором'язливість, вчаться співпрацювати у колективі.

    Досвід показує,що  саме танець допомагає дитині розкритися, а часом утвердитися в середовищі однолітків. 

   Отже, систематичні заняття танцями дуже корисні для фізичного розвитку: поліпшується постава, усувається ряд фізичних недоліків, зміцнюються м’язи, стають рухливими суглоби, удосконалюються рухи. Спостерігаючи за дітьми, помічаємо як вони починають легше і граціозніше рухатися, стають розкутими, здобувають виразність рухів.

    Поряд з тим заняття з хореографії дають можливість проводити з дітьми велику виховну роботу, використовуючи специфічні засоби танцювального мистецтва. Особливо корисні заняття для гіперактивних дітей, для занадто сором’язливих, недостатньо емоційних, чи навпаки занадто емоційних.

У процесі занять діти привчаються до охайності, обов’язкової дисципліни під час занять, репетицій, виступів. Регулярні заняття привчають до правильного розподілу свого робочого і вільного часу.

      Щоб найповніше застосувати різноманітні розвивальні можливості хореографічного заняття, ми  пам’ятаємо, що заняття  танцю, це передусім, заняття мистецтва, яке є могутнім чинником становлення емоційно-особистісного життя людини, на що і робимо головний акцент в роботі гуртка.

 

                 

    Реформа системи освіти, яка стосується і дошкільнят висуває і розвиток творчості дитини, як одну із пріоріотетних задач. Без її вирішення неможливо виконати головні завдання дошкільної освіти, розроблених у Базовому компоненті дошкільної освіти в Україні: формування базиса особистої культури дитини через відкриття її світогляду у цілому і різнобічному.

 

  Жовтень 2013рік. Фрагмент музичної розваги в молодшій групі №1 Музичний керівник Нараєвька Т.Ю. та вихователь Шимкович Л.М.

Музика володіє сильним психологічним впливом на дитину. Впливає на стан нервової системи, викликає різні емоційні стани. Гра на музичних інструментах -це світ радісних переживань та вражень, розвиток ритмічного сприйняття, творчості вцілому.Спів, гра на музичних інструментах визиває у наших вихованців позитивні емоції,розвиває память,уяву,збагачує мовлення.Дитина сприймає світ гармонійно та оптимально. Педагоги створюють атмосферу любові до музики,співу ,памятають, що це приносить вихованцям радість, робить їх творчими і розвинутими особистостями.


       

 

Для слабкозорих
Форма входу
Пошук
Календар
«  Січень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Час сайта
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2021
Створити безкоштовний сайт на uCoz